28 czerwca 2022 roku w Villi Foksal odbyła się Gala Gazety Bankowej z okazji przyznania nagród i rekomendacji w konkursie Techno Biznes 2022. Jedną z nagrodzonych firm, była firma in4mates, która otrzymała rekomendację dla swojego systemu TemplaR.

Tegoroczna edycja konkursu Techno Biznes była jubileuszowa, bo odbyła się już po raz 20. Redakcja najdłużej ukazującego się magazynu ekonomicznego „Gazety Bankowej” wybrała laureatów w konkursie „Lider”, a po raz 15. wyróżnienia otrzymały technologiczne „Hity”.

„Hit Roku” to konkurs wyłaniający najbardziej innowacyjne rozwiązania IT dla firm i instytucji, a celem jego jest ukazanie roli technologii w osiąganiu przewagi konkurencyjnej przez firmy.

W kapitule konkursowej zasiadali m.in. prof. Andrzej Gospodarowicz z Katedry Bankowości, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, dr hab. Andrzej Sobczak z Instytutu Informatyki i Gospodarki Cyfrowej SGH, Patrycja Sass-Staniszewska – prezes zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej i wiele wybitnych osobistości znanych w świecie finansów. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją konkursów Techno Biznes objęły Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Rozwoju Technologii oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Kapituła przyznała rekomendację systemowi TemplaR – zaawansowanemu systemowi projektowania i wytwarzania dokumentów. TemplaR z powodzeniem wykorzystany jest do pełnej automatyzacji wytwarzania wszelkich dokumentów dedykowanych klientom banku w segmencie korporacyjnym. Pozwala to znacząco skracać czas i poprawiać jakość obsługi klientów.

Jesteśmy dumni, że nasz system TemplaR został doceniony w tak prestiżowym, ogólnopolskim konkursie.