Czołowa firma faktoringowa w Polsce, BNP Paribas Faktoring Sp. z o.o., podjęła kroki w kierunku dalszej poprawy efektywności operacyjnej i doskonałej obsługi klienta poprzez podpisanie umowy z in4mates Sp. z o.o. na wdrożenie innowacyjnego rozwiązania TemplaR.

TemplaR, rozwiązanie autorskie in4mates, to zaawansowane narzędzie umożliwiające pełną kontrolę nad procesem wytwarzania dokumentów oraz ich automatyzację. Dzięki połączeniu edytora typu WYSIWYG (What You See Is What You Get) z intuicyjnym językiem programowania, TemplaR pozwala na wygodne tworzenie skomplikowanych szablonów dokumentów, które można testować na bieżąco. Centralne zarządzanie wszystkimi szablonami oraz efektywne generowanie spersonalizowanych dokumentów w różnych formatach staje się z TemplaR łatwe i intuicyjne.

BNP Paribas Faktoring, jako część  Grupy BNP Paribas Factoring z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym, dąży do ciągłego doskonalenia swoich usług dla klientów. Wprowadzenie rozwiązania TemplaR umożliwi firmie jeszcze szybsze i bardziej spójne tworzenie dokumentów. To z kolei przyczyni się do usprawnienia procesów wewnętrznych oraz podniesienia standardu obsługi klienta.

BNP Paribas Faktoring Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2006 roku i zyskała pozycję jednej z najszybciej rozwijających się firm faktoringowych. Specjalizując się w obsłudze przedsiębiorstw małych, średnich i dużych, oferuje wsparcie w obszarze finansowania i zarządzania przepływem gotówkowym.

Dzięki wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania TemplaR firma będzie mogła skupić się jeszcze bardziej na potrzebach swoich klientów, oferując im spersonalizowane, profesjonalne i zgodne z najnowszymi standardami dokumenty.