Spółka in4mates po raz kolejny została wyróżniona w prestiżowym raporcie Computerworld TOP200, plasując się wśród największych firm informatycznych działających w Polsce. To już 32 edycja przygotowanego przez Computerworld Polska zestawienia, w którym wzięto pod uwagę wyniki przedsiębiorstw z 2023 roku. Uwzględniono w nim 344 podmioty, które osiągnęły przychody ze sprzedaży rozwiązań i usług IT na poziomie co najmniej 1 miliona złotych.

in4mates kolejny rok z rzędu znalazło się w gronie największych firm IT w Polsce, co jest wyrazem uznania dla rozwoju spółki oraz jej zaangażowania w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów z różnych branż oraz sektorów. Tym samym in4mates nie tylko umocniło swoją pozycję na rynku, ale potwierdziło wysoką jakości oferowanych usług, zdolność do adaptacji i odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

W in4mates stale się rozwijamy i konsekwentnie inwestujemy w rozwój technologiczny, co pozwala nam dostarczać nowoczesne i skuteczne rozwiązania IT. Chciałbym podziękować naszym klientom za zaufanie, naszym partnerom za współpracę, a zespołowi in4mates za zaangażowanie w realizację wszystkich projektów. To wyróżnienie stanowi nie tylko powód do zadowolenia, ale także motywację do dalszego rozwoju i utrzymania wysokich standardów w branży – powiedział Mariusz Łoś, Prezes Zarządu In4mates.

In4mates realizuje projekty dla różnorodnych klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Skuteczność działania oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków rynkowych oraz projektowych sprawiają, że klienci postrzegają in4mates jako wartościowego partnera w rozwoju ich biznesu.

Stale pracujemy nad nowymi projektami, które wspierają naszych klientów w adaptacji do rozpędzonego świata technologii. Liczy się dla nas nie tylko jakość świadczonych usług ale także doskonalenie autorskich rozwiązań, żeby oferować jeszcze lepsze, bardziej dopasowane do potrzeb biznesu i efektywne narzędzia IT – powiedział Piotr Olejarz, Wiceprezes Zarządu in4mates.

In4mates to polska firma IT, która została założona w 2010 roku. Jej największą siłę stanowi zespół ekspertów i pasjonatów nowych technologii, którzy specjalizują się w projektowaniu oraz tworzeniu aplikacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb biznesowych klientów z różnych sektorów gospodarki. In4mates buduje innowacje i stale rozwija portfolio autorskich narzędzi informatycznych. Z flagowych rozwiązań spółki, takich jak SellFee czy Templar, korzystają m.in. liderzy branży finansowej oraz factoringowej w Polsce.

Computerworld TOP200 to prestiżowy raport na temat branży teleinformatycznej, który obrazuje kondycję sektora ICT w Polsce i przedstawia perspektywy oraz największe wyzwania, z jakimi mierzy się branża. Od ponad 30 lat stanowi główne źródło informacji na temat liderów rynku w poszczególnych segmentach. Zawiera ponad 60 rankingów, które powstają na podstawie danych pozyskanych za pośrednictwem ankiet wypełnianych przez firmy informatyczne oraz analiz przeprowadzanych przez firmę IDC.